Alisha Lehmann te Juventus, ndizen xhelozitë: senatoreve bardhezi nuk i pëlqeu kjo gjë

Alisha Lehmann është prezantuar zyrtarisht ditët e fundit nga Juventus Women. Futbollistja ka ardhur nga Aston Villa, bashkë me partnerin e saj, brazilianin Douglas Luiz, edhe ai i transferuar nga Villians te torinezët. Por ardhja e bukuroshes zvicverane po krijon pakënaqësi në dhomat e zhveshjes bardhezi.

ATO ZERO “LIKE” QË BËJNË ZHURMË
Juventus e prezantoi me stil zviceranen Alisha Lehmann, nënshkrimin e ri të Juventus Women. Vajza është një ikonë e futbollit të femrave falë 16 milionë ndjekësve të saj dhe është një makinë e vërtetë e rrjeteve sociale dhe marketingut. Juventus, edhe falë ardhjes së partnerit të saj Douglas Luiz, e nuhati marrëveshjen edhe për sa i përket rritjes së markës.

Por prania e saj po krijon disa probleme brenda dhomave të zhveshjes së femrave të Juventus. Siç kanë theksuar shumë media pranë bardhezinjve, postimi në rrjetet sociale i prezantimit të Alisha Lehmann nuk mori asnjë pëlqim nga shoqet e saj të reja. Një heshtje që bën zhurmë dhe një blerje që mund të rezultojë një bumerang.

<blockquote class=”twitter-tweet” data-media-max-width=”560″><p lang=”es” dir=”ltr”>&quot;A̶n̶n̶o̶u̶n̶c̶e̶ ̶L̶e̶h̶m̶a̶n̶n̶&quot; ✋<br>: ✔️<br><br>Welcome to Juventus Women, Alisha! ⭐ </p>&mdash; JuventusFC (@juventusfcen) <a href=”https://twitter.com/juventusfcen/status/1809512611807129858?ref_src=twsrc%5Etfw”>July 6, 2024</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top