Albin Kurti nesër në Tiranë, takim me Ramën

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti do të vijë nesër në Tiranë, për një takim pune me homologun Edi Rama dhe kryeparlamentaren Lindita Nikolla. Nuk ka një qëllim të qartë e të deklaruar, por besohet se takimi do të jetë në funksion të marrëveshjes së pafirmosur në Ohër, për të informuar Shqipërinë për lobim ndërkombëtar për Kosovën.

Lirimi i Tahirit/ avokati: Plotësoi 5 kushte për t’u liruar, bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore

Berisha zbulon sloganin e ri/ “Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”

Nga problemet shëndetësore të gruas te kujdesi për fëmijët, çfarë e nxorri Tahirin nga qelia

1 orë në SPAK/ Noka: Do më shihni shpesh në këto dyer

Saimir Tahiri lë qelinë, do të kryejë pjesën e mbetur të dënimit në shtëpi

Kurti: Beogradi zyrtar është autori i përshkallëzimit në veri

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top