Albin Kurti nesër në Tiranë, takim me Ramën

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti do të vijë nesër në Tiranë, për një takim pune me homologun Edi Rama dhe kryeparlamentaren Lindita Nikolla. Nuk ka një qëllim të qartë e të deklaruar, por besohet se takimi do të jetë në funksion të marrëveshjes së pafirmosur në Ohër, për të informuar Shqipërinë për lobim ndërkombëtar për Kosovën.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top