Agron Çela pyetet mbi 1 orë në SPAK: Nuk di asgjë për “CEZ-DIA”

Deputeti i Partisë Socialiste Agron Çela, ka folur pasi u paraqit në SPAK, mëngjesin e kësaj të marte. Ai tha për mediave se është paraqitur në SPAK për punët e veta. Deputeti i Shkodrës u shpreh se nuk e njeh Kastriot Ismailajn dhe se ka marrëdhënie të mira me ish-presidentin Ilir Meta.

“Isha për punët e mia. Kastriot Ismailajn s’e njoh kush është. Nuk di asgjë për CEZ-DIA. Me Ilir Metën kam marrëdhënie shumë të mira”, tha ai.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top