Agravohet situata në Himarë, qytetari pështyn në fytyrë Vangjel Tavon

Agravohet situata në Himarë, ku një prej qytetarëve ka pështyrë në fytyrë Prefektin e Vlorës, Vangjel Tavo.

Teksa Tavo del jashtë mbledhjes bashkë me Blendi Klosin, qytetari me kapele i është afruar dhe e ka pështyrë, duke i dhënë edhe disa fjalë greqisht, të cilat janë të paqarta.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top