Adrola Dushi betohet në dashuri, pas deklaratës së Capital T

Adrola Dushi dhe Capital T shumë herë janë komentuar për një romancë të mundshme, aludimeve ju dha fund edhe reperi pas një deklarate tek një emision.

Capital T u shpreh se Adrola Dushi është femra më e bukur shqiptare.

Nuk shkoi shumë erdhi edhe reagimi i modeles.

Ajo përmes një ‘story’ ka publikuar thënien “O syni të dua për kishë të laçit”.

Andaj këtë veprim ndjekësit e kanë marrë si shenjë që është përgjigjur deklaratës së reperit.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top