‘A ta mbaj afër Efin afër?’: Luizi pyet Kiarën, ajo përpiqet t’i përgjigjet me kode

Luizi ka pyetur Kiarën se çfarë mendimi ka për Efin, por Kiara ka heshtur e më pas ka thënë se nuk di se çfarë përgjigje t’i japë.

Më pas ai e ka pyetur sërish nëse do ishte mirë ta mbaj afër Efin ose jo.

Kiara ka zgjedhur të hesht, por duket se përgjigjen e saj e ka dhënë me anë të kodeve.

 

 

Ryan Gosling flet për raportin me Eva Mendes

Megan Fox dhe reperi shfaqen në publik pas aludimeve për ndarje

Al Pacino baba për herë të katërt në moshën 82-vjeçare

Arnold Schwarzenegger reagon ndaj largimit të Bruce Willis nga aktrimi

Detaje nga romanca e Kylie Jenner me aktorin

Lana Del Rey rikthehet në skenë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top