A është kjo mami më seksi e showbizzit shqiptar?

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, vazhdon të jetë një nga vajzat më në formë të showbizit shqiptar, ajo mbetet një emër shumë i lakuar në media dhe pse së fundmi nuk është shumë aktive në karrierën e saj si këngëtare.

Ajo shpesh publikon me ndjekësit imazhe e video të ndryshme, ndërkohë që nuk mungon as me poza provokuese.

E tillë është shfaqur në këto të fundit, ku ka pozuar nga pushimet në Jug të Shqipërisë. Komplimentet kanë qenë të shumta dhe kryesisht pozitive.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top