A e konfirmoi Dafina ndarjen nga Dj Geek: Ajo merr edhe një vendim

Teksa është në fokus të medias pas krizës në lidhjen me DJ Geek, Dafina deri tash, siç ka vepruar thuajse gjithmonë në karrierë, nuk ka dhënë asnjë koment mbi këtë pjesë.

Mirëpo, një postim i fundit i saj duket se i ka dhënë vulën zhvillimeve të përfolura në jetën e saj private.

Dihet se ngjarjet personale e afektojnë çdo artist, e sidomos Dafinën prandaj të rejat janë reflektuar edhe në punë.

Përmes një postimi, këngëtarja e njohur ka bërë të ditur se do të shtyjë publikimin e albumit të saj të ri të menduar për verë.

“Unë kam planifikuar të publikoj albumin “Unë jam ajo” këtë verë por kam vendosur ta shtyjë pas saj. Arsyeja fundore për ndryshimin e datës së publikimit është sepse ka pasur një lëvizje të papritur pozitive. Muzika ime zakonisht i reflekton emocionet e mia dhe unë e di që më duhet të ulem dhe të bëj disa ndryshime të vogla në albumin “Unë jam ajo”. Falemnderit të gjithëve për mirëkuptimin, ky është fillimi i një epoke të re”, është shprehur Dafina.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top