4 ditë në spital, çfarë dihet për gjendjen e Berlusconit

Silvio Berlusconi vazhdon të jetë i shtruar në spital për të katërtën ditë radhazi në spitalin Raffaele të Milanos.

Sipas deklaratës së ministrit të Jashtëm italian dhe koordinatorit të parties, “Forza Italia”, Antonio Tajani, “ka kaluar një natë të qetë, vazhdon të marrë trajtim me antibiotikë dhe ai vetë tha se ndihet mirë”.

Në krah të politikanit italian, i cili po lufton kundër leucemisë, por edhe një infeksioni në mushkëri, vazhdon të jetë partnerja e tij Marta Fascina. Për momentin, sot nuk pritet të dalë asnjë njoftim mjekësor.

Tërmet me magntitudë 6.2 ballë në Zelandën e Re

Rusia: Perëndimi të mos i fajësojë serbët për incidentet në Kosovë

Tensione mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

Ministri serb i Mbrojtjes: Po përfundojmë dislokimin e njësive ushtarake

Humbi në zgjedhjet rajonale, kryeministri spanjoll jep dorëheqjen

Zgjedhjet në Spanjë/ Humbje e madhe për Sanchez, triumfon Partia Popullore

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top