3-vjeçari humbi jetën / Klinika mbyll qepenat, asnjë reagim nga Roland Xhaxho

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Tiranë ku një 3-vjeçar është dërguar në një klinikë dentare për disa shërbime por pasi ka dalë nga aty, i mituri është ndjerë keq dhe ka ndërruar jetë pas 3 ditësh i shtuar në spital.

Klinika që ishte e hapur gjatë paradites, pas publikimit të lajmit në media, ka mbyllur qepenat.

Mediat janë munduar që të kontaktojë me mjekun Roland Xhaxho, por nuk është përgjigjur njëri.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top