10302738_1116940498346919_5623685716674932543_n

 

Miqte e mi emisioni Mirbrema ne Radio Nacional 93.6 M.H.Z do te vi cdo te shtune ne oren 22:00 ku ju do te flisni hapur dhe pa komplekse ku do te kete edhe te ftuar te ndryshem nga te gjitha fushat si dhe degjuese etj .Ku mund ta ndiqni live edhe ne faqen ne facebook Radio Nacional Albania 93.6 M.H.Z gjithashtu mund te na ndiqni live edhe newww.radionacional.al . Ku cdo mbremje te javes na ndiqni ne oren 19 e 30 pervec te premteve qe eshte pushim .RADIO NACIONAL gjithmon me ju .