Currently browsing: Blog

 • Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

  Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

  Këngëtari Elgit Doda ka vendosur të tërheqë vemendjen e fansave duke publikuar në profilin e tij në Facebook disa foto teksa shfaqet i përqafuar me modelen Elena Dibra krejtësisht të zhveshur. Fotot janë realizuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta. Modelja është...
 • Dhurata Ahmetaj: “Në Kosovë Nuk Ka Gazetarë Të Vërtetë”

  Dhurata Ahmetaj: “Në Kosovë Nuk Ka Gazetarë Të Vërtetë”

  Këngëtarja seksi, Dhurata Ahmetaj, ka vazhduar që të shkaktojë “probleme”. Ajo është treguar vulgare me gazetarët dhe aspak miqësore, kur u pyet për zhveshjet në klipin “If You Like It” dhe nëse ato do të përsëriten në klipet tjera. Pasi...
 • Korab Shaqiri I Thotë Tunës: “Ik Se Na Prishe Muzikën, E Paturp!”

  Korab Shaqiri I Thotë Tunës: “Ik Se Na Prishe Muzikën, E Paturp!”

  Sa herë ke kënduar “në vendin tënd” (në Shkup)? ASNJËHERË!!! IK se na prishe muzikën, e PATURP’, ishin këto fjalët të cilat këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri, ia ka drejtuar Altuna Sejdiut, në postimin e tij në Facebook. E...
 • Zanfina, Gati Projekti I Ri

  Zanfina, Gati Projekti I Ri

  Zanfina Ismaili së fundmi është mjaft e angazhuar me projektin e saj më të ri të cilin po mundohet ta sjellë në treg. Nëpërmjet disa fotove në rrjete sociale ajo ka paraljmëruar se shumë shpejt do sjellë diçka të re...
 • Afërdita Dreshaj Merr Dhuratën Për Ditëlindje

  Afërdita Dreshaj Merr Dhuratën Për Ditëlindje

  Aferdita Dreshaj ka surprizuar fansat e saj në Instagram teksa ka postuar një foto ku duket afër një makinë të shtrenjtë të bardhë me një fjongo të kuqe. Bukuroshja ka treguar se kjo është një dhuratë e të dashurit të...
 • Elina Duni Publikon Videoklipin “Pamundësi”

  Elina Duni Publikon Videoklipin “Pamundësi”

  Njërës prej këngëve të albumit të saj “Muza e Zezë”, këngëtarja shqiptare i ka realizuar edhe një videoklip te veçantë. Ky videoklip sipas këngëtares, është xhiruar gjatë rrugëtimit të saj me tren nga koncerti në koncert dhe është bërë vetëm...
 • Korab Shaqiri Puth Të Dashurën Lulu

  Korab Shaqiri Puth Të Dashurën Lulu

  Kantautori i njohur Korab Shaqiri tashmë nuk e fsheh dashurinë e tij me diezajneren nga Tetova, Lulkacela Jashari. Ai në një foto të postuar vetëm pak minuta në faqen e tij zyrtare shkëmben puthje duke e shpërndarë atë edhe me...
 • Dhurata: “Normal Që Bashkë Me Lëvdatat, Vijnë Edhe Kritikat”

  Dhurata: “Normal Që Bashkë Me Lëvdatat, Vijnë Edhe Kritikat”

    Ajo ka arritur që shumë shpejt të bëhet pjesë e shumë diskutimeve nëpër media. E kjo gjë ka ardhur menjëherë pas publikimit të këngës së saj ‘If You like it’ në të cilën Dhurata u paraqit sensuale e provokuese,...
 • Tuna: “Kështu Llastohem Nga Zemra Ime”

  Tuna: “Kështu Llastohem Nga Zemra Ime”

  Altuna Sejdiu sot e ka ditëlindjen. Këngëtarja nga Shkupi ka mbushur 29 vjeç. Ajo ka lindur më 14 korrik 1985. Tuna ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën mban një buqetë me lule. Këngëtarja ka marrë dhurata...
 • Leonora Jakupi: “20 Vjetë Karrierë, Por Më Duket Sikur Sa Kam Filluar”

  Leonora Jakupi: “20 Vjetë Karrierë, Por Më Duket Sikur Sa Kam Filluar”

    Tashmë shumë vite në skenë, këngë e klipe me bollëk, koncerte pa fund. E gjallë por jo shumë e zhurmshme, ndoshta për faktin se dëshiron të bëj një karierë të qetë dhe pa skandale. Leonora Jakupi në një bisedë...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al