Currently browsing: Blog

 • Elina Duni Publikon Videoklipin “Pamundësi”

  Elina Duni Publikon Videoklipin “Pamundësi”

  Njërës prej këngëve të albumit të saj “Muza e Zezë”, këngëtarja shqiptare i ka realizuar edhe një videoklip te veçantë. Ky videoklip sipas këngëtares, është xhiruar gjatë rrugëtimit të saj me tren nga koncerti në koncert dhe është bërë vetëm...
 • Korab Shaqiri Puth Të Dashurën Lulu

  Korab Shaqiri Puth Të Dashurën Lulu

  Kantautori i njohur Korab Shaqiri tashmë nuk e fsheh dashurinë e tij me diezajneren nga Tetova, Lulkacela Jashari. Ai në një foto të postuar vetëm pak minuta në faqen e tij zyrtare shkëmben puthje duke e shpërndarë atë edhe me...
 • Dhurata: “Normal Që Bashkë Me Lëvdatat, Vijnë Edhe Kritikat”

  Dhurata: “Normal Që Bashkë Me Lëvdatat, Vijnë Edhe Kritikat”

    Ajo ka arritur që shumë shpejt të bëhet pjesë e shumë diskutimeve nëpër media. E kjo gjë ka ardhur menjëherë pas publikimit të këngës së saj ‘If You like it’ në të cilën Dhurata u paraqit sensuale e provokuese,...
 • Tuna: “Kështu Llastohem Nga Zemra Ime”

  Tuna: “Kështu Llastohem Nga Zemra Ime”

  Altuna Sejdiu sot e ka ditëlindjen. Këngëtarja nga Shkupi ka mbushur 29 vjeç. Ajo ka lindur më 14 korrik 1985. Tuna ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën mban një buqetë me lule. Këngëtarja ka marrë dhurata...
 • Leonora Jakupi: “20 Vjetë Karrierë, Por Më Duket Sikur Sa Kam Filluar”

  Leonora Jakupi: “20 Vjetë Karrierë, Por Më Duket Sikur Sa Kam Filluar”

    Tashmë shumë vite në skenë, këngë e klipe me bollëk, koncerte pa fund. E gjallë por jo shumë e zhurmshme, ndoshta për faktin se dëshiron të bëj një karierë të qetë dhe pa skandale. Leonora Jakupi në një bisedë...
 • Lyrical Son Me Dy Gratë E Jetës Së Tij

  Lyrical Son Me Dy Gratë E Jetës Së Tij

  Rep artsiti i njohur Lyrical Son, karshi sukseseve të një pas njëshme në karrierën e tij muzikore, ai asnjëherë nuk lë anash familjen dhe të dashurën e tij. Kohë pas kohe, Festim Arifi apo Lyrical Son siç e njeh masa,...
 • Era “Sirena”

  Era “Sirena”

  Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një foto në faqen e saj në Instagram, ku shfaqet e shtrirë buzë detit duke marrë rreze. Në foto Era duket mjaft seksi ndërkohë që ka shkruar në gjuhën angleze: “Një ditë do të jem...
 • Geti: “Shumë Shpejt Fillon Bombardimi…”

  Geti: “Shumë Shpejt Fillon Bombardimi…”

  Hip hop fenomeni, Getoar Selimi, ka paralajmëruar publikimin e videoklipit të ri në bashkëpunim me Tunën. Geti, i cili njihet si një hitbërës tradicional, pas lansimit të projektit “Jasha”, ka gati edhe bombën e tij të radhës. Por, tani ai...
 • Manjola Nallbani Në Plazh

  Manjola Nallbani Në Plazh

  ?I takon gjeneratës së vjetër të këngëarëve por akoma e pëlqyer në publik. Manjolla Nallbani është një nga emrat më të njohur të skenës, ndërsa ekstravagancën e saj jo që e ka përdorur shpesh nëpër performanca. Këtë herë ju sjellim...
 • Bleona Në Kosovë Me Getin

  Bleona Në Kosovë Me Getin

  Bleona Qerreti duket tepër në formë pas ndarjes me Gani Bardhin, me të cilin pati një histori të gjatë dashurie. Këngëtarja duket se i është fitur me kokë projekteve të muzikës, dhe në këtë drejtim nuk kursen bashkëpunimet as me...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al