Currently browsing: Blog

 • Soni Malaj, E Lumtur Në Krah Të Mirkos!

  Soni Malaj, E Lumtur Në Krah Të Mirkos!

  E filluan lidhjen e tyre në dancing With the Stars, më pas u martuan, dhe ja ku janë edhe sot! Duket se çifti Soni Malaj dhe Mirko Lukareni janë më të lumtur se kurrë. Nëpërmjet disa fotove të postuara nga...
 • Aurela Gaçe, Kërkon Të Rimartohet Sërish

  Aurela Gaçe, Kërkon Të Rimartohet Sërish

  Aurela Gaçe nuk e ka fshehur aspak dëshirën se do të donte të rimartoheshe sërish, kjo për të veshur fustanin e bardhë. E ndodhur para një fustani të bardhë, ajo teksa ka marrë një pozë ka shprehur edhe dëshirën në...
 • “Shfryn” Besniku

  “Shfryn” Besniku

  Këngëtari i hitit “Prishtinali” Besnik Canolli aka 2PO2 duket se është i pakënaqur me gjendjen politike në Kosovë. Nëpërmjet një postimi në twitter ai nxorri gjithë “mllefin” e tij nda gjendjes aktuale. “E di Qe Nuk Jam Kompetent Per Te...
 • Argjentina Ramosaj Në Greqi Me Familjen E Të Dashurit

  Argjentina Ramosaj Në Greqi Me Familjen E Të Dashurit

  Tashmë lidhja e Argjentina Ramosajt dhe Dugi Fetahut është bërë mëse publike. Dyshja, prej disa muajsh janë duke e jetuar një romancë të bukur. Në fillim u munduan që këtë lidhje ta mbanin të fshehur, por nuk është se u...
 • Nora Istrefi, Kthehet Nga Muaji I Mjaltit

  Nora Istrefi, Kthehet Nga Muaji I Mjaltit

  Këngëterja Nora istrefi pa dyshim mbetet një ndër trupat më seksi të estradës. Së fundmi nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetin e saj social në instagram këngëtarja shihet me një linjë të bukur trupore. Kemi mësuar se ajo është...
 • Miriam Cani Nuk I Preferon Takat

  Miriam Cani Nuk I Preferon Takat

  Është pa dyshim një nga këngëtaret më të lezetshme që ka tregu jonë. Është dhe hsumë simpatike por gjatësia e vogël duket se i shkakton herë pas here probleme në paraqitje. Është e detyruar që në shumicën e rasteve të...
 • Elvana Gjata, Së Shpejti Me Album Të Ri

  Elvana Gjata, Së Shpejti Me Album Të Ri

  Elvana Gjata, këngëtarja e njohur nga Shqipëria është duke punuar në disa projekte të reja muzikore. Mësojmë se këngëtarja aktulisht pu punon në studion e ThreeDots për nxjerrjen e albumit të saj të 3-të. Ende nuk dihen detajet e albumit,...
 • Nrg Band Synon Tregun Gjerman

  Nrg Band Synon Tregun Gjerman

  i grup u themelua në vitin 2000 dhe në gjithë këtë periudhë kohore ata arritën te njëri ndër ‘pop bendet’ më të kërkuara në skenën muzikore shqipe. Janë këta djelmoshat e grupit ‘NRG Band’ të cilët janë të angazhuar maksimalisht...
 • Me Kë është E Lidhur Rona?

  Me Kë është E Lidhur Rona?

  Dita e saj është e ngarkuar, pasi ajo nuk merret vetëm me muzikën, por edhe me një mori punësh dhe aktivitetesh. Rona Nishliu kohen e lirë e kalon nën shoqërinë e miqve të paktë që ka. Duket natyrë më e...
 • Ledri E Dafina Thumbohen Nga I Njëjti Vend

  Ledri E Dafina Thumbohen Nga I Njëjti Vend

  Këngëtarja Dafina Zeqiri në rrjetin social Instagram mbrëmë ka postuar disa fotografi, ku fillimisht ajo është në njërën nga to me Rebeka Rexhepin, dhe në mbishkrim thuhet, “A pe lojm me dal nfotto me neve? A jo? @rebekarexhepii #duffteam “....

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al