Currently browsing: Blog

 • Vedat Ademi: “Një Këngë Rrënqethëse Po Vjen…”

  Vedat Ademi: “Një Këngë Rrënqethëse Po Vjen…”

  Vedat Ademi nuk e ka në plan të ndalet. Këngëtari ka treguar se është gati për të bërë një këngë të re Vedat Ademi ka zgjedhur që projektet e tij për këngët e reja ti ndaj me miqtë e tij...
 • Së Shpejti “Çift Ty Dua Të Kem” Nga Neki Emra & Leonora Jakupi

  Së Shpejti “Çift Ty Dua Të Kem” Nga Neki Emra & Leonora Jakupi

  Janë të dashur për publikun pikërisht për shkak të muzikës së tyre të mirëfilltë shqiptare. Leonora Jakupi dhe Neki Emra do të dalin së shpejti me këngën e tyre më të re, Neki Emra tregon detajet e bashkëpunimit me Leonorën,...
 • Skandal, sekretari i Kokëdhimës ofron punë, si këmbim kërkon seks me 14-vjecare

  Skandal, sekretari i Kokëdhimës ofron punë, si këmbim kërkon seks me 14-vjecare

  SARANDË-Skandal me punësimet në Sarandë, ofrohet vend pune në këmbim të favoreve. Dhe në këtë rast favori është tronditës, të dhurohet për seks një vajzë e mitur 14 vjec. Gazetari i emisionit “Ajsberg’ në News24, Artur Cani zbuloi se në qendër të...
 • Eli Fara: “Kjo Është Një Ndër Verat Më Aktive Për Mua”

  Eli Fara: “Kjo Është Një Ndër Verat Më Aktive Për Mua”

  Nuk i pëlqen të pushojë; për këngëtaren e serenatave, Eli Fara, kjo është një stinë e mbushur me punë dhe aktivitete. Në një rrëfim për “Summer Pages”, ajo zbulon planet për këngën e fundit, ku premton se do të rikthehet...
 • Argjentina Ramosaj Shijon Jugun E Shqipërisë

  Argjentina Ramosaj Shijon Jugun E Shqipërisë

  Ajo është mjaft e re në moshë, por kjo nuk e ka penguar talentin e saj të jetë i dukshëm. Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Gjilani i Kosovës ka zgjedhur të kalojë një pjesë të pushimeve të saj në plazhet...
 • Ledi Vokshi: “Duke E Testuar Nëse është I Vërtetë”

  Ledi Vokshi: “Duke E Testuar Nëse është I Vërtetë”

  Ledi Vokshi ka ndarë me miqtë në rrjetin e saj social Instagram një foto ku shihet me duart mbi gjoksin e një vajze tjetër. Me sa tregon Ledi në foto, ato janë në një ditëlindje. “Duke e testuar nëse është...
 • Dafina Zeqiri Pret Flokët

  Dafina Zeqiri Pret Flokët

  Dafina Zeqiri ka vendosur të ndryshojë look dhe këtë e ka treguar në Instagramin e saj këtë të dielë. Këngëtarja simpatike ka postuar fotot gjatë prerjes së flokëve nga miku i saj parukier. Si gjithmonë Dafina ka guxuar të presë...
 • Capital-T, I Përkëdhelur Nga Fanset

  Capital-T, I Përkëdhelur Nga Fanset

  Reperi i njohur kosovar Capital T siç duket pushimet e tij i bën shumë ndryshe. I relaksuar në një shtrat të madh, ai ka përreth tij vajza të bukura të cilat duke përkëdhelur reperin kanë marrë edhe poza seksi. Capital...
 • Vdes aktori amerikan Robin Williams, dyshohet të jetë vetëvrarë

  Vdes aktori amerikan Robin Williams, dyshohet të jetë vetëvrarë

  SHBA- Vetëvritet aktori amerikan Robin William. Legjenda amerikane e kinemasë është gjendur i vdekur në shtëpinë e tij. Lajmi është konfirmuar nga Policia në Kaliforni, të cilët pohojnë se Williams vuante në kushtet e një depresion të thellë. Aktori, i...
 • Mediat angleze: BMW CLR 6 M, me dizajn të personalizuar me targa shqiptare!

  Mediat angleze: BMW CLR 6 M, me dizajn të personalizuar me targa shqiptare!

  LONDER – Mediat angleze habiten me faktin që një makinë e llojit BMW CLR 6 M, me dizajn të personalizuar nga “Lumma” mban targa shqiptare. Autoevolution.com publikon fotografitë e makinës me targa shqiptare, e parkuar në Londër, duke theksuar se...

RadioNacional.Al by powered by WordPress