Currently browsing: Blog

 • Ronela, Nuk E Lë Nora Të Shkojë Në Shtëpi

  Ronela, Nuk E Lë Nora Të Shkojë Në Shtëpi

  Siç e dimë të gjithë tashmë Nora është sistemuar në një hotel në Tiranë për të ndjekur çdo ditë provat e “Dance with Me”. Por natën e mbrëmshme ajo e ka kaluar në një nga lokalet e Tiranës me një...
 • Soni Malaj Duet Me Një Arab

  Soni Malaj Duet Me Një Arab

  Këngëtarja e njohur Soni Malaj është gati të lansojë këngën e saj të radhës. Ka qenë vetë këngëtarja që ka njoftuar fansat e saj përmes rrjeteve sociale. Kemi mësuar se në këtë këngë Soni nuk vjen vetëm. Ajo do shfaqet...
 • Capital T, Duet Me Era Istrefin?

  Capital T, Duet Me Era Istrefin?

  Nje nga reperat me simpatik te skenes shqiptare Capital T, ka treguar ne programin me te ri ne Zico TV ne ‘Play’ se do te kete shume shpejt nje duet me nje femer kengetare, por me cilen nuk ka dashur...
 • Meda Me Xherdan Shaqirin

  Meda Me Xherdan Shaqirin

  Këngëtari i njohur Meda ka publkuar së fundmi një foto në rrjetin e tij social në facebook ku shihet me lojtarin Bayern Munich, Xherdan Shaqirin. Meda si suket ka shfrytëzuar rastin këto ditë teksa ka qenë në Zvicër për të...
 • Cozman London Boy

  Cozman London Boy

  Cozman ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Instagram. Reperi është duke shijuar kohën në Londër së bashku me të dashurën e tij këngëtaren Tuna. Këngëtarët në Londër nuk po e çojnë kohën dëm, ata kanë arritur që të...
 • Dafina Zeqiri Në Amerikë Gati Për Tekste Të Reja

  Dafina Zeqiri Në Amerikë Gati Për Tekste Të Reja

  Dafina Zeqiri e cila gjendet në Amerikë për momentin ka vendosur tu tregoj fansave të saj përmes rrjeteve sociale se ajo i është futur punës përsëri atje. Këngëtarja ka bërë publike në Facebook disa fotografi përmes të cilave ka treguar...
 • Albatrit Muçiqi, Kritikohet Nga Një Fanse

  Albatrit Muçiqi, Kritikohet Nga Një Fanse

  Albatrit Muçiqi njihet si një nga këngëtarët më simpatik dhe më të pëlqyer nga femrat. Ai ka fansa më së shumti në kosovë, e sidomos në Prishtinë. Por ka edhe nga ata fansa të cilët dinë ta kritikojnë. Gjatë postimit...
 • Flaka Krelani, E “çmendur” Pas Dona Matoshi

  Flaka Krelani, E “çmendur” Pas Dona Matoshi

  Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret e pakta të rrymës rock në Kosovë. Ajo çfarë vërejmë më së shpeshti tek Flaka përveç vokalit dhe këngës, është edhe paraqitja e saj. Ajo asnjëherë nuk ka ditur të shfaqet shumë ekstravagante por...
 • Mimoza: Vip-Ve Tek Ne U Bëjnë Shumë Padrejtësi

  Mimoza: Vip-Ve Tek Ne U Bëjnë Shumë Padrejtësi

  Viti në të cilin ndodhemi tani ka qenë ndër vitet më të suksesshëm në karrierën e saj muzikore. E fundin e këtij viti këngëtarja Mimoza Shkodra do ta përmbyllë me një potpuri. Së paku kështu ka konfirmuar ajo për një...
 • Shkendije Mujaj, “Nuk Kam Konkurrencë”

  Shkendije Mujaj, “Nuk Kam Konkurrencë”

  Këngëtarja Shkëndije Mujaj e cila njihet për format e saj trupore, ka shpërthyer me një postim në rrjetin social Facebook. Ajo ka bërë publike një fotografi, në të cilën duket super seksi e veshur në rroba nate, e veçanta e...

RadioNacional.Al by powered by WordPress