bibt
Një zjarr ka rënë pak minuta më parë në një magazinë në hyrje të autostradës Tiranë – Durrës. Një re e madhe tymi ngrihet prej magazinës, teksa disa punonjës të repartit zjarrfikës gjenden në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin e flakëve. – vijon –