40596

Këngëtarja ekspresive Tuna Sejdi ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram të shkrepur gjatë realizimit të fotosesionit të ri.

E në këtë fotosesion që ajo është duke realizuar, Tuna shfaqet më seksi se kurrë. Ajo është zhveshur komplet në pjesën e epërme duke nxjerrë në pah edhe linjat dhe trupin e saj në top formë.

Këngëtarja gjithashtu shumë shpejt do ti futet punës edhe për të pregaditur një këngë të re për sezonin e verës.