Ajo është njëra nga modelet shqiptare që merr vëmendje dhe zgjon interesim për çdo paraqitje që bën në rrjete sociale.


Bëhet fjalë për Vildane Zenelin, një yll tashm me afro 700 mijë ndjekës në Instagram.

 

Bukuroshja shqiptare shpërndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme dhe me këtë të fundit bëri që të jetë në fokus të faqeve rozë.

 

E njëjta ka pozuar tërësisht ‘topless’ në një plazh duke mbuluar me një rrjet vetëm pjesët intime të trupit.

“Plazh të lutem”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.

 

Zeshkania duket se ka larguar mundësinë e ndjekësve për të komentuar krahas postimit.

Zeneli përndryshe prej shumë vitesh ka zhvendosur të gjitha aktivitetet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.