Zanfina Ismaili së fundmi është mjaft e angazhuar me projektin e saj më të ri të cilin po mundohet ta sjellë në treg. Nëpërmjet disa fotove në rrjete sociale ajo ka paraljmëruar se shumë shpejt do sjellë diçka të re për fansat. Kënga është punuar nga Zzap & Chriss e përderisa do të shoqërohet edhe me videoklip.

Xhirimet e videoklipit janë kryer në kryeqytet dhe pritet të lansohet javën tjetër. Videoklipi kësaj rradhe është pregaditur nga Max Production. Ndërsa do të hedhet në youtube nga kompania kanadeze On Air Fm.