xhens
Xhensila Myrtezi ka bërë publike disa fotografi në rrjetin social Facebook nga vizita që ka bërë ajo në një qendër të fëmijëve bonjak.

Ajo është ka ndjerë emocione të veçanta dhe të paharrueshme, ndërsa është përlotur nga secili përqafim që i kanë dhuruar fëmijët, raporton Indeosnline.

Këngëtarja ka postuar edhe një mbishkrim në të cilin thuhet ”Nje nga ndjesit dhe emocionet me te paharrueshme te jetes. Mes engjejve te braktisur, mes pafajsise dhe paqes se tyre, jam ndjer e perlotur nga prekja ne shpirt prej perqafimit te secilit prej tyre. Nuk duhet te mbyllim syte dhe te jemi me te verber se ata qe skane sy per raste te tilla… Zoti i bekoft”.