Edi Rama nxorri një video nga puna në kantierin e aeroportit që po ndërtohet në Kukës.

Përmes ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.


“MIRËMËNGJES 😊
dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë😍”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.