Fituesja e edicionit të parë të ‘X Factor Albania’, Sheila Haxhiraj ka çmendur Facebookun e saj me disa foto të nxehta që ka postuar këto ditë.

Ajo ka pozuar me rroba banjoje duke treguar trupin e saj të bukur.

Bukuroshja e disa këngëve tashmë siç duket po iu kështon rëndësi fansave duke i treguar disa caste nga veprimtaritë e saj.

Këngëtarja nga Shqipëria është duke u përpjekur që të bëjë vend në skenën muzikore dhe tenton që vazhdimisht të jetë aktuale për fansat e saj.

Në fotografitë e publikuara së fundmi, ajo vë në plan të parë trupin, por edhe të pasmet dhe gjoksin.

Kujtojmë që Sheila u zhvesh e tëra me ‘body paint’ në videoklipin e këngës “Baby Lover”.