Pas Dubait, këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka nisur pushimet në Afrikë. Ajo nuk ka nguruar të ndajë foto në rrjete sociale, ku ka ekspozuar linjat trupore.


Së fundmi, Enca është shfaqur e veshur me një fustan të ngushtë që i thekson format seksi.

 

“Trupi im e bën atë të humbas agjërimin dhe namazin e tij”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke ngjallur shumë reagime të shumta te ndjekësit.

 

Më poshtë keni fotografinë e saj.

 

 

Rekomandime
...

Kërcënohet kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini

  • 16/03/2022 | 10:14
...

Uniformat policore në Maqedoninë do të jenë edhe në gjuhën shqipe

  • 16/03/2022 | 10:11
...

​Vazhdon edhe sot aksioni ‘Brezovica 3’, bastisen 7 lokacione

  • 16/03/2022 | 09:53
...

Mbrojtja ukrainase i zë në ‘befasi’ rusët: Ua bën shkrumb e hi disa helikopter në Kherson

  • 16/03/2022 | 09:47
Më të fundit
...

​Vritet një polic në Mitrovicë

  • 16/03/2022 | 11:48
...

E dashuruar në veten: Morena Taraku ia dedikon një letër vetës

  • 16/03/2022 | 11:47
...

Konjufca thumbon deputetët e padisiplinuar: Konsideroj që jemi të rritur në moshë

  • 16/03/2022 | 11:27
...

Reagon Don Xhoni pasi i doli video në të cilë u nxor zvarrë nga restoranti

  • 16/03/2022 | 11:23