Që pas përfundimit të “Big Brother Albania VIP” çdo detaj i këngëtares kosovare, Beatrix Ramosaj dhe aktorit, Donald Veshaj është përcjellë nga ndjekësit, të cilët aludonin se dyshja mund të mos i kenë dhënë fund lidhjes së tyre.


Por, në një fotografi të publikuar së fundmi nga vetë këngëtarja kosovare shihet se atë e ka fotografuar një mashkull, teksa ndjekësit aludonin se mund të ishte Donaldi.

 

Ndërsa, dyshja ende vazhdojnë të mos e ndjekin njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale, e madje ata nuk morën pjesë as në “Post Big Brother VIP”

 

 

Rekomandime
...

Për një muaj u larguan mbi 20 mjekë nga Kosova, për 10 vjet spitalet do të fillojnë të mbyllen

  • 20/03/2022 | 11:03
...

​Një vit qeverisje, ekonomistët: Asnjë investitor serioz nuk e solli Qeveria Kurti 2

  • 20/03/2022 | 09:17
...

656 raste aktive me koronavirus në vend

  • 20/03/2022 | 08:03
...

Kosova duhet t’i kalojë pesë faza që të anëtarësohet në NATO

  • 19/03/2022 | 23:03
Më të fundit
...

​Meteorologët: Lufta në Ukrainë e bën parashikimin jo të besueshëm

  • 20/03/2022 | 13:30
...

Tetë herë kampioni i botës, Marc Marquez ‘fluturon’ nga motori dhe lëndohet keq

  • 20/03/2022 | 13:18
...

Rusia bombardon shtëpinë e të moshuarve, vdesin 56 persona

  • 20/03/2022 | 13:07
...

​Rama: Valbona, adresa e preferuar e vizitorëve vendas e të huaj

  • 20/03/2022 | 12:55