Tayna para pak ditësh ka njoftuar për projektin e saj të ri ‘Teket’, shkruan Gazeta Metro.


Mbrëmë është publikuar kënga e re dhe ka pasur mjaft shumë pëlqime për të.

 

Për 16 orë pas publikimit të këngës Tayna ka arritur deri në 434 mijë shikime në YouTube.

 

Më poshtë keni këngën e re. /gazetametro.net