Einxhel Shkira dhe DJ Dagz kanë vazhduar lidhjen edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.


Dyshja, të cilët u njohën në shtëpinë më të madhe në Shqipëri, po vazhdojnë të jenë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

 

Ata po e kalojnë të shumtën e kohës bashkë, ndërkohë që nuk mungojnë as fotografitë e tyre të përbashkëta.

 

Në një postim të fundit ku shfaqet me DJ nga Kosova, moderatorja shqiptare shkroi: “Sikur e kishim lënë që do ndaheshim për një muaj”.

Teksa me shaka ka vazhduar se tani ka mbaruar BB VIP dhe se i njëjti duhet të largohet nga jeta e saj.

“Ej ka mbaruar BBV”, tha Shkira.

 

Ajo momentalisht është duke e shijuar në masë të madhe romancën, jashtë kamerave e spektaklit madhështor.

 

 

Rekomandime
...

Kërcënimet e Rusisë, reagon Shtëpia e Bardhë: Amerika është me Kosovën dhe Bosnjën, absolutisht

  • 19/03/2022 | 13:40
...

Ekspertët: UNMIK e EULEX ‘inekzistent’, misioni varet nga Specialja e Rezoluta 1244

  • 19/03/2022 | 13:02
...

Shtohen ankesat ndaj Policisë, kaq zyrtarë u suspenduan në tri vitet e fundit

  • 19/03/2022 | 12:01
...

Takimi i Kurtit me delegacionin amerikan: Zyra e kryeministrit jep këto detaje

  • 19/03/2022 | 10:39
Më të fundit
...

‘Sikur e kishim lënë që do ndaheshim për një muaj’: Einxhel dhe DJ Dagz vazhdojnë të shijojnë çdo m…

  • 19/03/2022 | 13:47
...

Shembet galeria e kromit në Tropojë, dyshohet për një të vdekur dhe 2 të bllokuar

  • 19/03/2022 | 13:43
...

Kërcënimet e Rusisë, reagon Shtëpia e Bardhë: Amerika është me Kosovën dhe Bosnjën, absolutisht

  • 19/03/2022 | 13:40
...

Publikohet lista e Kombëtares së Shqipërisë, tre futbollistë janë ftuar për herë të parë

  • 19/03/2022 | 13:32