Aktorja Monika Lubonbja e cila ishte pjesë e BBV së fundmi ka zbuluar disa sekrete nga jeta e saj në një komunikim me ndjekësit në Instagram.


Ndërkohë ka zbuluar se sekreti që ka ajo për linja perfekte është seksi i shëndetshëm dhe ushqimi.

 

“Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim”, ka shkruar aktorja.

 

E pyetur nga ndjekësit se kur i pëlqen të kryejë marrëdhënie, Monika ka thënë se orari i përshtatshëm për të është në drekë.