Moderatorja, Roza Lati me komentet saja dhe paraqitjet shpeshherë merr vëmendjen e publikut dhe mediave roze.


Roza është njëra nga personazhet publike me aktive në rrjete sociale, ku me publikun ndan përditshmërinë e saj.

 

Ndërsa së fundmi moderatorja ka ndarë disa imazhe në rrjetin social “Instagram”, ku e veshur me fustan të zi dhe të ngushtë ku dhe viheshin në pah format trupore të Rozës, bënin që moderatorja të dukej mjaft tërheqëse dhe elegante.

 

Po ashtu në këto imazhe ajo tregoi edhe se pse injoron shumë gjëra.

“Unë injoroj shumë gjëra sepse e urrej dramën… por më lejoni të sqaroj një gjë ☝🏼: nuk kam frikë nga asnjë “motherf**er””, ishte mbishkrimi i Rozës.