Ronela Hajati po e përjeton momentin ndoshta më të rëndësishëm në karrierën e saj, të paktën deri në këto momente.


Ajo përfaqëson Shqipërinë në Eurovision dhe kjo periudhë e ka shtyrë edhe të ndërrojë gjendja e saj emocionale.

 

Artistja u shfaq sot duke qarë në Instagram duke treguar se kështu ndjehet kohëve të fundit, por tha se mbështetja e vazhdueshme nga fansat e bën të fortë.

 

Ajo poashtu tha se ka projekte të lëna pezull për ta dhënë maksimumin në këtë festival.

Lexoni deklaratën e saj më poshtë:

 

 

Rekomandime
...

​Rrahu gruan, arrestohet një 24-vjeçar në Kaçanik

  • 13/04/2022 | 09:55
...

Zvicra e dëbon sportistin kosovar, e dënon edhe me burgim

  • 13/04/2022 | 09:42
...

‘Hajde zemër, për këta nga 20 Euro’: Policia e Maqedonisë arreston kryepolicin në Bllacë

  • 13/04/2022 | 09:27
...

Rafet Prekazi flet për duelin Llapi-Prishtina: Vështirë të mposhtet Prishtina me dy gola diferencë

  • 13/04/2022 | 09:03
Më të fundit
...

​’Fluturojnë’ çmimet, inflacioni në Kosovë arrin në 10 përqind

  • 13/04/2022 | 10:04
...

​Rrahu gruan, arrestohet një 24-vjeçar në Kaçanik

  • 13/04/2022 | 09:55
...

Sfida pa cigare për 15 ditë – Si reagon trupi?

  • 13/04/2022 | 09:50
...

Zvicra e dëbon sportistin kosovar, e dënon edhe me burgim

  • 13/04/2022 | 09:42