Muajit të Ramazanit i erdhi fundi. Edhe artistët shqiptar përmes postimeve në rrjetet sociale kanë treguar që kanë agjëruar në këtë muaj të shenjtë.


Këngëtari e moderatori kosovar, Robert Berisha ka publikuar një imazh në Instagram, ku dha një mesazh për ndjekësit e tij.

 

Duke uruar agjërim dhe lutje të pranuar gjatë muajit të Ramazanit, postimin e shoqëroi me një imazh ku shihet duke buzëqeshur.

 

“Zoti ju pranoftë agjërimin dhe lutjet, ju pafsha të gjithëve tu keshë k’shtu si une”, shkroi ai.