Rita Ora është duke shijuar pushimet në Hawaii me nënë dhe motrën e saj.


Ajo ka postuar një sërë fotografish, duke iu treguar ndjekësve se sa bukur po kalon.

 

Fotografitë e fundit shfaqin një Ritë shumë seksi dhe në top-formë.

 

Këngëtarja shqiptare e famë botërore shfaqet në bikini dy-pjesësh të zezë, në një vend ku ka shkëmbinj të zinj, raporton Indeksonline.

Si duket Rita ia ka kombinuar bikinit vendit ku ka shkuar, duke veshur atlete dhe syze të zeza gjithashtu.

Ajo aktualisht është duke qëndruar në Australi, e angazhuar me programin “The Voice Australia”.

 

 

 

Rekomandime
...

FAZ: Kosova tani ka një mundësi të jashtëzakonshme për anëtarësim në Këshillin Europian

  • 23/04/2022 | 13:36
...

Javë më parë Rizvanolli u zu ngushtë, refuzoi të përgjigjej se a blen Kosova rrymë nga Serbia

  • 23/04/2022 | 13:32
...

​Dështimi i marrëveshjes për targat, kërkohet takim Kurti-Vucic

  • 23/04/2022 | 12:30
...

Ish-ministri gjerman: BE’ja duhet t’i mbajë premtimet, t’ia heqë vizat Kosovës

  • 23/04/2022 | 11:25
Më të fundit
...

Është ai, Cristiano Ronaldo: Shënon ndaj Arsenalit, rikthehet me gol

  • 23/04/2022 | 14:13
...

Gashi i LDK’së: Komisioni Hetimor i Kuvendit për energjinë do të bëhet, ikja nga hetimi është vetë përgji…

  • 23/04/2022 | 14:11
...

Ukraina tani ka më shumë tanke në terren sesa Rusia, thotë zyrtari i mbrojtjes amerikane

  • 23/04/2022 | 14:05
...

Del nga ‘zgafellja’ Lumir Abdixhiku, më në fund reagon për ‘skandalin’ e ambasadorit Berishaj

  • 23/04/2022 | 14:00