Rita Ora uron për ditëlindje Michelle Obama-n: Je inspirim

18 Jan 2021

Shumë personazhe të famshëm uruan Michelle,ndër to edhe këngëtarja Rita Ora.“Urime ditëlindjen për një tjetër mbretëreshë, mike dhe inspirim për të gjithë ne”, shkruajti Rita në foton e postuar në InstaStory.Gjithashtu ajo uroi dhe mamanë e saj e cila kishte ditëlindjen në të njëjtën ditë.

 

 

 

tags

OBSH refuzon planet e BE-së për librezat e vaksinimit kundër Covid-19

I pazakontë edhe në Sanremo, Ibra bën autostop: “Donte ta ngiste ai, por i thashë jo”

Tension i madh në Napoli: Gattuso largon Mario Rui nga stërvitja

Tjetër largim/ Jep dorëheqjen prefekti i Tiranës, Sadi Vorpsi: Stafetën do të ja kalojë prurjeve të reja

Basha përpara studentëve: Sfida më e madhe pas 25 prillit është frenimi i ikjes së të rinjve nga vendi