Rita Ora uron për ditëlindje Michelle Obama-n: Je inspirim

18 Jan 2021

Shumë personazhe të famshëm uruan Michelle,ndër to edhe këngëtarja Rita Ora.“Urime ditëlindjen për një tjetër mbretëreshë, mike dhe inspirim për të gjithë ne”, shkruajti Rita në foton e postuar në InstaStory.Gjithashtu ajo uroi dhe mamanë e saj e cila kishte ditëlindjen në të njëjtën ditë.

 

 

 

tags

Nesër rikthehet moti i keq, qytetet që do të goditen nga stuhia

Rama: I kam këmbët shumë të gjata prandaj nuk e ngas dot makinën

Kosovë/ Asnjë viktimë në 24 orët e fundit dhe 16 raste me Covid-19

“Masa të reja?”/ Rakacolli njofton vaksinimin e detyrueshëm për punonjësit e administratës, të supermarketeve dhe qendrave tregtare

Mbledhja e Komitetit Teknik, Bino: Infeksioni 10 herë më i lartë tek personat e pavaksinuar