Ndërkohë që po i vazhdon pushimet, Rina Balaj ka sjellë të tjera imazhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.


Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 347 mijë fansa në Instagram, ku nuk mungojnë fotografitë që i tregojnë figurën trupore.

 

Këto ditë të nxehta, autorja e hitit “Gigi” është duke i kaluar në Mykonos të Greqisë.

 

Dhe në profilet e saja në rrjetet sociale nuk kanë munguar fotografitë, në të cilat ka pozuar me bikini.

 

Kësaj radhe, këngëtarja ka ardhur me poza me rrobalarje me ngjyrë rozë duke treguar hiret e saj.