Mediat e huaja kanë raportuar se Kourtney Kardashian  ka blerë një shtëpi të re në Palm Springs.

Sipas tyre,Kourtney ka shpenzuar për pronën 10 milionë dollarë.Përmes rrjeteve sociale,Kardashian ka postuar disa foto  teksa  kalonte kohë me të dashurin e saj, Travis Barker dhe të tre fëmijët në rezidencën e re duke u treguar fansave disa pamje.