Këngëtarja Rrezarta Shkurta, e cila është bërë nënë para disa muajsh ka postuar në Facebook një foto me vogëlushen e saj Hera, realizuar në studion e saj fotografike.

Hera veshur më një fustan rozë të ëmbël dhe Rezarta duke e mbajtur nga beli, nënë e bijë ngjajnë si ëngjëj.

Rrezarta Shkurta, ka pak muaj që ka hapur studion e saj fotografike “Hera Company” e cila herë pas here në rrjetet sociale, na përcjell foto të ndryshme jo vetëm të nënave shtatzëna por edhe të fëmijëve të porsalindur.