38844

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Remzie Osmani e cila u rradhit e 10-ta si artistja shqiptare më e kërkuar në Facebook, ka prezantuar për fansat e saj dy fëmijët.

Remzia shihet së bashku me djalin dhe vajzën e saj gjatë një koncerti, “Me djalin dhe vajzen time. Ju qe ma lumturoni jeten” – kishte shkruar ajo.