Alberi

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, edhe pse në një moshë bukur të shtyrë, ajo ende posedon linja seksi.
Jo rrallë herë na sjellë foto të “nxehta”. Së fundmi ajo në Instagram, ka postuar këtë foto që shihni, me mbishkrimin “Ju uroj nji mbremje te kendshme 🙂 Ju dua xoxoxo”.

Por, kujt më saktësisht ia ka përcjellur këto puthje, nuk e dijmë as ne, porse pozita e saj në divan, padiskutim që është provokuese dhe tërheqëse.