Këto ditë e kanë rikthyer Olta Gixharin në Shqipëri, aty ku dhe festoi ditëlindjen e mikeshës së saj, Monika Lubonja.


Olta ka zgjedhur të veshë një jumpsuit në ngjyrën e kuqe, me krahët e hapur lart dhe dorashkat që mbulojë duart.

 

Gixhari ka zgjedhur që aksesorë si unaza ta vendosi mbi dorashkë, duke sjellë një pamje edhe më elegante.

 

Edhe fotot seksi nuk kanë munguar nga Olta e cila e ka sjellë të kuqen edhe më bukur.

Me një makeup minimalist, Olta ka bërë që vëmendjen ta marrë gjithë veshja, duke mos lënë vend për komente të shumta.

 

 

Rekomandime
...

Ish-zëvendëspresidenti i Gazprombank, vret vajzën 13 vjeçe, gruan dhe më pas vetën

  • 19/04/2022 | 10:48
...

Edhe dy ditë s’ka stabilizim të motit, nesër priten edhe reshje bore

  • 19/04/2022 | 08:45
...

Forcat ukrainase zmbrapsin 7 sulme ruse në Ukrainën lindore

  • 19/04/2022 | 08:24
...

Festa Qoqaj harron se është Ramazan, kështu provokon sonte

  • 18/04/2022 | 23:25
Më të fundit
...

Ish-zëvendëspresidenti i Gazprombank, vret vajzën 13 vjeçe, gruan dhe më pas vetën

  • 19/04/2022 | 10:48
...

​Pique iu përgjigjet akuzave për përfitime financiare në Kupën e Spanjës

  • 19/04/2022 | 10:39
...

Ministrja Hajdari që tha se iu përplas fëmija në veturë, tash ankohet se ‘mediat po e shantazhojnë

  • 19/04/2022 | 10:28
...

Qytetarët kërkojnë t’u lejohet tërheqja e parave nga Trusti

  • 19/04/2022 | 10:08