Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë, që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.


Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

 

 

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Këtë e ka dëshmuar kur ajo është shfaqur pa pikë grimi në fytyrën e saj, sa e bukur që është./ORAinfo/

 

Rekomandime
...

Kështu ia kujtoi kancelari Scholz, Macronit heqjen e vizave për Kosovën edhe në Ukrainë

  • 17/06/2022 | 09:20
...

Sondazhi i fundit: Vetëvendosje pëson rënie të madhe, jo më shumë se 34%

  • 17/06/2022 | 08:20
...

Komisioni Hetimor për energji do të votojë për dëshmitarët që do të intervistohen

  • 17/06/2022 | 08:15
...

Glauk Konjufca udhëton sot drejt Hagës për t’i takuar ish-krerët e UÇK’së

  • 17/06/2022 | 08:08
Më të fundit
...

Qeriqi: Kurti sa ishte në opozitë ishte krah veteranëve, tash po ndodh e kundërta

  • 17/06/2022 | 09:45
...

Sondazhi i fundit e qet VV’në në 30%, këto janë arsyet e rënies së saj në votë

  • 17/06/2022 | 09:31
...

‘Para finales, në stërvitje talleshim me Salah’: Rodrygo zbulon çfarë i tha Modric egjiptianit

  • 17/06/2022 | 09:30
...

Recetë: Palanik me djathë në saç nga gatimet speciale të fshatit

  • 17/06/2022 | 09:26
Të tjera