Noyz

Reperi i famshëm shqiptar, Noyzi duket se i ka miq të mirë yjet e kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqirin, Admir Mehmetin dhe futbollistin tjeter shqiptar, Pajtim Kasamin. Të paktën kështu duket në bazë të kësaj fotografie të postuar sot në rrjetet sociale nga reperi ynë…