Nora Istrefi , një nga personazhet më të kërkuara në Instagram.


Këngëtarja simpatike është aktive me ndjekësit e saj.

 

Së fundmi postoi një video ku shfaqet tejet e bukur, por dhe shumë provokuese.

 

Ajo më një fustan vezullues vendos të nxjerr në pah gjoksin, ku nuk i lë vend imagjinatës.