noyi

Reperi i njohur Noizy këtë të shtunë feston ditëlindjen e tij. Dhe mesa duket ka vendosur ta festojë atë pranë fansave të tij.

Këtë të shtunë ai do performojë së bashku me këngëtaren Lori në Lusanne të Zvicrrës.

“Celebrating my Birthday in Lausanne Partying Like a Rockstar #InsomniaClubSëiss 27/09/”, “Festoj ditëlindjen time në Lusanne, party si të isha yll Roku”.