Sezoni i verës për artistët shqiptarë është mjaft i ngarkuar.


Koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit këngëtaret kanë të rezervuar për këtë sezon.

 

E këtë periudhë të ngarkuar me anë të disa InstaStory e ka përshkruar edhe artistja shqiptare Dafina Zeqiri.

Ajo me anë të disa imazheve tregoi që është “e mpirë” në këtë pikë.

“Dita e dytë e xhirimeve, dy ditë, gjashtë orë gjumë. Duke xhiruar videoklip, pastaj duke performuar në klube. Nuk e di se si sytë e mi janë akoma të hapur. Në këtë pikë jam e mpirë”, shkroi Daffy.

 

Ndryshe këngëtarja është duke shijuar sukseset e projekteve individuale. /Lajmi.net/