Ulja e temperaturave në ditët e fundit ka sjelle reshje shiu dhe mot të keq në disa zona të vendit. Pavarësisht kësaj, njëmot i pazakontë ka përfshirë mbrëmjen e kaluar qytetin e Shkodrës, që është përfshirë nga shi e shtrëngata.

Po ashtu, një ditë më parë rrugët e qytetit janë zbardhur nga breshëri që ka përfshirë zonën.Reshjet kanë vazhduar gjatë gjithë natës deri në orët e para të mëngjesit të sotëm. Nga pamjet mund të shihet se si prania e breshërit ka zbardhuar rrugët.

Lojtës Videosh

00:00
00:29