Modelja brazilianet, Lais Ribeiro ka pozuar në të brendshme të tejdukshme për kampanjën e re të Victoria Secret … pas premtimit të markës për diversitet në markën e tyre.


Modelja braziliane, Lais Ribeiro është parë në fushatën e fundit të Victoria Secret të quajtur “Love & Lemons” duke debutuar për herë të parë të enjten në mëngjes.

 

Modelja 32 vjeçare pozojë me të brendshme me dantella dhe me një kapelë të inspiruar nga stili i hippiet. Fushata është inspiruar nga festivali i muzikës Woodstock më 1969.

 

 

Kjo fushatë vjen pasi që brendi premtojë më shumë diversitet, pasi që ata u akuzuan se po përdorin më shumë modele që kanë pothuajse të njëjtën pamje.