Mbytet një person pranë portit të Durrësit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë kërkimet për nxjerrjen e viktimës.

Ndërkohë burime nga porti bëjnë me dije se viktima është në moshë të re, por ende nuk është identifikuar.