Ata konsiderohen si dy rep-artistët më të njohur në vend.


Fjala është për Majk e Gjiko ku siç duket kanë bashkuar forcat dhe kanë finalizuar projektin e ri muzikor.

 

Dyshja kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

 

Ndërsa së fundmi ata kanë ironizuar estradën me anë të një video në Instagram.

Ironizimin dyshja e ka bërë përmes një video ku me humor flasin për blerjen e ndjekësve dhe klikimeve.

 

“Hajde Aksham pazar”, ishte mbishkrimi i reperëve.   /Lajmi.net/