Pas disa muajsh pauzë është rikthyer rep-artistja Loredana Zefi.

Loredana ka lansuar këngën e re e cila titullohet “Pinky promises”, shkruan lajmi.net

Kënga është e interpretuar në gjuhen shqipe dhe në atë gjermane.

Po ashku ky projekt muzikor është i kompletuar edhe nga ana vizuale ku dhe protagoniste në klip është dhe vajza e saj Hana.

Kënga gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.