Lëngu që ju ndihmon të bëni gjumë të mirë

A keni vështirësi për të fjetur dhe zgjoheni në mes të natës?Problemet me gjumin rrisin rrezikun për sëmundjet kronike, ashtu si edhe tensionin e lartë të gjakut, sënundjet e zemrës dhe infarktin.

Në fakt, lajmi i mirë është se ekziston një pije që ju ndihmon të flini si foshnje, transmeton Klan Kosova.

Përbërësit:

1 lugë gjelle vaj kokosi

¼ lugë çaji të mjaltit të papërpunuar.